slider

Služby našim zákazníkům


Zobrazit místo Servisní sady SUMMITD na větší mapě

Financování SUMMIT DEVELOPMENT

Kromě standardní platby nabízíme našim zákazníkům prodej výrobků na splátky.  Tuto službu poskytovanou přímo společností SUMMIT DEVELOPMENT mohou využít jak fyzické, tak právnické osoby a to s rozložením platby až 24 měsíců. Celkem nabízíme tři varianty rozložení platby:

  • 6 splátek bez navýšení
  • 12 splátek s navýšením 5 %
  • 24 splátek s navýšením 10 %

Pro sjednání spojů na splátky se prosím obracejte na naše obchodní oddělení obchod@summitd.cz.

Zapůjčení servisních spojů

V případě poruchy zařízení umožňujeme zákazníkům využít služby bezplatného zápůjčení servisní sady. Servisní sadu lze odebrat přímo u výrobce nebo na některých místech po České Republice (případně odešleme kurýrní službou). Zápůjčku prosím vyřizujte na tel. čísle +420311706312.

Kvalifikovaná montáž spojů

Odbornou montáž a ostatní služby spojené s uvedením spojů do provozu Vám dle Vašich nároků a potřeb zajistí autorizovaný servisní partner CBL Communication by light, s.r.o. (http://www.cbl.cz/).

Přestavba spojů

Provozujete spoj s v licenčním pásmu a zdražili Vám poplatek? Řešíte ve volném pásmu problémy spojené s rušením okolích vysílačů? Potřebujete navýšit rychlost a Vaše technologie již dosáhla maximum?

Řešíte-li následující otázky a nechcete pořizovat nový spoj, pak Vám rádi provedeme přestavbu Vašeho spoje do jiného frekvenčního pásma. Tato služba platí pro řadu výrobků SDV. Poplatek za přestavbu Vašeho spoje Vám sdělí na našem obchodním oddělení obchod@summitd.cz.

Řešení na míru

Potřebujete vlasnosti rádiových spojů přízpůsobit Vašim aplikacím? Máme dlohodobé zkušenosti ve vývoji digitálních mikrovlnných zařízení a jsme schopni se vývojově přizpůsobit Vašim aktuálním požadavkům a potřebám.  Naše mikrovlnná laboratoř disponuje rozsáhlým technickým vybavením  umožňující provádět vývoj zařízení až do kmitočtu 80 GHz.